Navštívte nás v predajniach v BRATISLAVE alebo v BANSKEJ BYSTRICI čaká na vás viac ako 20 000 položiek skladom.

Náš kód: P174145

CL-Y VELA MC8SF

CL-Y

HJC vytvorila skutočnú mládežnícku prilbu CL-Y. Polykarbonátová škrupina menšej veľkosti poskytuje nízku hmotnosť a pohodlie. Vďaka pokrokovej technológii CAD sedí dobre na hlave. Integrovaný ventilačný systém zlepšuje prúdenie chladiaceho vzduchu. Dizajn veľkého očného prierezu umožňuje maximálnu viditeľnosť. Je v ňom umiestnený račnový systém, ktorý umožnuje jednoduchú a rýchlu výmenu plexiskla.

Viac informácií
Varianta:
99.90 € Vrátane DPH
83.25 € Bez DPH
Na centrálnom sklade , u vás do 02. 10.
+ -
(ks)

Porovnať

Zaradené v kategóriách:     Junior

CL-Y VELA MC8SF
99.90 €
+ -

Popis a parametre

ECE štandardy:

Spĺňa alebo prekračuje schválenie ECE 22.05. Testovanie zahŕňa útlm energie, odolnosť proti prieniku, konštrukčnú integritu upínacieho remienka a požiadavky na označovanie prilieb určených pre cestnú premávku.

 

Polykarbonátová škrupina:

Pokročilá polykarbonátová škrupina je navrhnutá tak, aby bola ľahká, vynikajúco tvarovaná a pohodlná s využitím technológie CAD.

 

Plexi HJ-09:

Všetky štíty HJC ponúkajú 99% UV-A & B ochranu
Príprava na Pinlock

 

BIOCERAMIC NYLEX interiér:

Interiér ktorý odvádzajúca vlhkosť s pokrokovou antibakteriálnym materiálom.
Odnímateľný interiér
Drážky na okuliare: Je vhodný pre jazdcov, ktorí nosia okuliare a slnečné okuliare.

 

ACS

Pokročilý ventilačný systém:

Vďaka HJC technológii a skúsenostiam z MotoGP sa podarilo vyvinúť systém aerodynamiky a vetrania, ktorý nemá konkurenciu. Prilby HJC patria k prilbám s najlepším vetraním na trhu. Zažite najlepší výkon so svojou prilbou HJC.

 

Záruka:

Záruka sa vzťahuje iba na chyby výrobcu a záručná doba sa u jednotlivých modelov HJC líši. Na sériu RPHA sa poskytuje záruka až 5 rokov od dátumu nákupu alebo 7 rokov od dátumu výroby, zatiaľ čo na všetky ostatné modely sa poskytuje záruka až 3 roky od dátumu nákupu alebo 5 rokov od dátumu výroby (podľa toho, čo nastane skôr).

Záruka sa nevzťahuje na problémy, ktoré vzniknú v dôsledku nesprávneho použitia, nedbalosti, úprav, nehôd atď., spôsobené používateľom.

Zmena farby u fluorescenčných farieb nepodlieha záruke, pretože ide o typickú vlastnosť fluorescenčnej farby; môže vyblednúť alebo degradovať v závislosti od prostredia používateľa.

Náš kód: P174145
0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie