Navštívte nás v predajniach v BRATISLAVE alebo v BANSKEJ BYSTRICI čaká na vás viac ako 20 000 položiek skladom.

Náš kód: P165258

Zľava 5%

GARMIN ZUMO XT MT-S

Nechcete už stáť zbytočne v zápchach alebo zbytočne blúdiť? GPS navigácia Garmin zumo XT MT-S vás už naozaj nikdy nenechá zablúdiť. Úplne spoľahlivo vám totiž naplánuje tú najvhodnejšiu cestu do plánovanej destinácie. Stačí len zvoliť pár preferovaných parametrov a môžete bez obáv vyjsť. Táto inteligentná a odolná GPS navigácia pre osobný automobil zaujme farebným displejom s uhlopriečkou 5,47" a efektívnym rozlíšením 1280 × 720 px. Displej môžete úplne jednoducho a pohodlne ovládať a všetky údaje pre vás budú čitateľné, aj keď bude vystavený slnečnému svitu. Tvorca Garmin podporil spoľahlivosť navigácie batériou, ktorá vydrží bez nabitia 6 h. Pamäť obsahujúcu všetky mapy vášho výberu môžete zväčšiť pamäťovou kartou typu microSD.

Viac informácií
499.00 € (ušetríte 24.95 €)
474.05 € Vrátane DPH
395.04 € Bez DPH
Na centrálnom sklade , u vás do 25. 06.
+ -
(ks)

Porovnať

Zaradené v kategóriách:     Intercom ( komunikácia )

GARMIN ZUMO XT MT-S
474.05 €
+ -

Popis a parametre

Rozhodujúce vlastnosti GPS navigácie Garmin zumo XT MT-S

  • Efektívna navigácia pre vodičov áut
  • Veľký displej v rozmere uhlopriečky 5,47 "
  • Batéria, ktorá vydrží 6 h
  • Slot vhodný na pamäťové karty typu microSD
  • Možnosť prepojenia s telefónom cez bluetooth
  • Aktualizácia máp Cez mobilný telefón
  • Súčasťou je doživotná aktualizácia podkladov
  • Upozornenie na zmenu jazdného pruhu
  • Upozornenie na rýchlostné radary
  • Budovy v 3D zobrazení na ľahšiu orientáciu

GPS navigácia Garmin zumo XT MT-S prináša perfektnú orientáciu

V základe GPS navigácie Garmin zumo XT MT-S nesmú chýbať kompletné mapové podklady pre celú Európu, vďaka čomu nájdete tú správnu cestu aj za hranicami. Jednotlivé mapy sa dajú aktualizovať cez mobilný telefón. A vďaka tomu, že navigácia ponúka časovo neobmedzené a bezplatné aktualizácie mapových podkladov, už si nemusíte lámať hlavu s ich neskorším dokupovaním. Ak máte radi rýchlejšiu jazdu, určite vám spraví radosť databáza radarov, takže ušetríte nemalé peniaze za zbytočné pokuty.

Vynaliezavé funkcie Garmin zumo XT MT-S

Vo veľkorysej ponuke sú aj menej časté funkcie, ktoré zvyšujú pohodlie pri používaní GPS navigácie Garmin zumo XT MT-S. Prehľadnú cestu mestom garantuje inteligentné znázornenie budov v 3D. Vďaka režimu ekologických trás si môžete nechať naplánovať trasu, ktorá je najšetrnejšia k životnému prostrediu aj k palivu. Je možné sledovať svoje súradnice. Na skrášlenie cesty si môžete prehrávať v navigácii hudbu. Prepojenie s telefónom možno pomocou bluetooth. Iste musíme z funkcií zmieniť znázornenie radenia do správnych jazdných pruhov.

Náš kód: P165258
0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie