Navštívte nás v predajniach v BRATISLAVE alebo v BANSKEJ BYSTRICI čaká na vás viac ako 20 000 položiek skladom.

Náš kód: P152786

AIRFRAME PRO CARBON - GOLD

Varianta:
599.00 € Vrátane DPH
499.17 € Bez DPH
Na centrálnom sklade , u vás do 27.03.
+ -
(ks)

Porovnať

Zaradené v kategóriách:     ICON

AIRFRAME PRO CARBON - GOLD
599.00 €
+ -

Popis a parametre

Integrálna motocyklová prilba Icon Airframe Pro s vonkajšou škrupinou z carbonového materiálu necháva svoj dizajn prihovárať za seba. Aerodynamika, ventilácia, tvarovanie goliera a celkovo ostré rysy sú optimalizované pre agresívne športovú jazdu na motorke.

Plexi Fog-Free Icon Optics ™ s uzamykacím systémom Prolock ™ ponúka ten najlepší výhľad na cestu.

Rýchla výmena plexi bez použitia nástrojov v zlomku sekundy vďaka Rapid Release System ™.

Znížený profil vonkajšej škrupiny pomáha znížiť celkovú hmotnosť prilby a podčiarkuje agresívny vzhľad.

Zníženie aerodynamického odporu aj hmotnosti, bolo dosiahnuté výrezom spodného lemu škrupiny prilby, tak aby sa zabránilo jej kontaktu s golierom.

Vyberateľný nosové deflektor zabraňuje zahmlievaniu vnútornej strany plexi, bradový deflektor znižuje hlučnosť a zabraňuje vniknutiu nečistôt.

Vetrací systém helmy s 9 ventilačnými otvormi vpredu a 5 výstupnými otvormi na zadnej strane prilby sú prepojené kanáliky v EPS pene absorbujúce energiu, čo má za následok vynikajúce odvetranie prilby. Uzatvárateľné otvory ventilačného systému na brade umožňujú regulovať teplotu interiéru pre maximálny komfort.

Modulativní 5tich dielny antibakteriálne, plne vyberateľný a prateľný HydraDry ™ interiér prilby odvádza vlhkosť a poskytuje maximálny komfort vďaka anatomickému strihu. Vzduch z prieduchov je vedený medzi komfortnou vložkou a ochrannou EPS penovou vložkou absorbujúce energiu, aby sa vytvoril takmer dokonalý interiér zameraný na jazdca. Prúd vzduchu pracuje v spojení s vložkou HydraDry ™ a účinne znižuje hromadenie tepla.

Spĺňa alebo prekračuje homologácia: DOT FMVSS 218 (US), ECE 22-05 (EUROPE), SAI AS1698 (Austrália) a PSC (Japonsko).


Náš kód: P152786
0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie