Navštívte nás v predajniach v BRATISLAVE alebo v BANSKEJ BYSTRICI čaká na vás viac ako 20 000 položiek skladom.

Platba

Platbu môžete u nás zrealizovať niektorým z nasledovných spôsobov, ceny sú zobrazované vrátane DPH v mene € .

Bankový prevod

Po odoslaní objednávky vám systém automaticky poskytne všetky platobné údaje. Zároveň obdržíte E-mail so Zálohovou faktúrou. Po prihlásení do vášho internet bankingu môžete čiastku jednoducho previesť na náš účet a po zaregistrovaní úhrady na našom účte tovar ihneď odošleme.

IBAN: SK42 1100 0000 0029 4109 7560

PayPal

Najpoužívanejšie platobný systém na svete využíva čoraz viac zákazníkov aj v našich končinách. Ak máte účet v PayPal, viete, že nie je nič jednoduchšie a bezpečnejšie.

Platobná brána TrustPay

Prostredníctvom platobnej brány TrustPay môžete vykonať rýchly online bankový prevod a peniaze sú na našom účte okamžite.  Platobná brána TrustPay predstavuje moderný spôsob online bankingu, garantuje najvyššiu mieru zabezpečenia, je schválená a regulovaná Národnou bankou.

Dobierka

 !Väčšina prepravcov momentálne akceptuje platbu dobierkou iba pomocou platobnej karty!

Platba v odbernom mieste

Ak si v objednávke vyberiete Osobný odber, zaplatiť za tovar môžete ihneď po dokončení objednávky alebo až pri prevzatí tovaru v odbernom mieste. Zaplatiť môžete v hotovosti, alebo kartou. Ak je zákazník právnickou osobou, nemôže využiť osobný odber na žiadnej z našich predajní.

Platba online kartou

Po odoslaní objednávky vás systém presmeruje na zabezpečenú platobnú bránu a umožní vám online platbu platobnou kartou VISA, Mastercard alebo Maestro. Vyplníte požadované údaje o karte a odošlete platbu. O výsledku transakcie nás banka informuje okamžite a tak môžeme tovar odoslať bez čakania.

Platobná brána - Viamo

Ak máte nainštalovanú VIAMO aplikáciu alebo máte vytvorený účet vo VIAMO, po dokončení objednávky môžete zaplatiť aj týmto moderným spôsobom online bankingu s garantovanou najvyššou mierou zabezpečenia.

Na splátky cez Quatro

ak máte pravidelný príjem a hodnota zakúpeného produktu je vyššia ako 150 €, môžete využiť financovanie vášho nákupu formou úveru na diaľku od spoločnosti Quatro. Jednoducho si v košíku zvolíte spôsob platby Na splátky a vyberiete si splátkovú spoločnosť. Po dokončení objednávky kliknete na tlačidlo Založiť úverovú zmluvu a systém vás presmeruje do prostredia splátkovej spoločnosti Quatro, kde vyplníte požadované údaje a odošlete žiadosť o úver. Keď je úver schválený, hneď vám Quatro pošle e-mail so zmluvou. Je potrebné ju vytlačiť, podpísať a čo najrýchlejšie poslať späť do Quatro poštou. To trvá deň, dva. Keď Quatro vašu zmluvu dostane, pošle nám e-mailom pokyn, že môžeme tovar uvoľniť. Vtedy môžeme váš tovar okamžite odoslať na vašu adresu.

Na splátky cez Ahoj

Ahoj, zoznámme sa!

Som nová značka od spoločnosti Amico Finance a. s., ktorá je dcérskou spoločnosťou Poštovej banky.

0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie