Navštívte nás v predajniach v BRATISLAVE alebo v BANSKEJ BYSTRICI čaká na vás viac ako 20 000 položiek skladom.

Náš kód: P206529

E2 Black Matt

Varianta:
729.00 € Vrátane DPH
607.50 € Bez DPH
Skladom 1 ks , u vás do 26. 09.
+ -
(ks)

Porovnať

Zaradené v kategóriách:     Enduro

E2 Black Matt
729.00 €
+ -

Popis a parametre

SCHUBERTH E2 je druhá generácia adventure prilieb SCHUBERTH a druhá prilba z radu SCHUBERTH s dvojitou homologizáciou P/J a spĺňajúcou normu ECE 22.06. SCHUBERTH E2 je dokonalým mixom medzi pohodlím slávnej série ''C'' a agresívnym vzhľadom a dojmom offroadovej prilby. E2 tiež integruje všetky najnovšie štandardy SCHUBERTH z hľadiska bezpečnosti, aerodynamiky a aeroakustického výkonu.

NASTAVITEĽNÝ ŠTÍT

  • Bol vyvinutý v aerodynamickom tuneli SCHUBERTH, aby sa minimalizovali nárazy a vibrácie. E2 ponúka jazdcom viacero konfigurácií, pričom štít je navrhnutý nielen tak, aby bol ľahko nastaviteľný v 3 polohách, ale aby sa dal aj ľahko odstrániť.
  • Sú to vždy malé detaily, ktoré robia rozdiel medzi bežnou prilbou a SCHUBERTH. Funkcia pamäte, ktorá bola prvýkrát predstavená na štíte E1, je samozrejme zahrnutá aj na štíte E2. Vďaka tejto funkcii bude po otvorení a zatvorení chrániča brady zachovaná akákoľvek presná poloha zvolená pri zatvorenom chrániči.

VYLEPŠENÝ PRÍVOD VZDUCHU

  • Pre zachovanie pohodlia pri cestovaní na dlhé vzdialenosti v teréne alebo na ceste je kľúčová ventilácia a regulácia teploty. SCHUBERTH E2 má dvojitý prívod vzduchu na brade. Horný vetrací otvor zabraňuje zahmlievaniu štítu pri jazde v chladných podmienkach, zatiaľ čo spodný vetrací otvor zaisťuje dodatočné prúdenie vzduchu pri jazde v extrémne teplých podmienkach. Prach, blato a hmyz sú súčasťou dobrodružstiev v teréne. Aby sa zabránilo ich vniknutiu do prilby, bradový otvor obsahuje umývateľný a vymeniteľný filter.

TOP VENTILAČNÝ SYSTÉM

  • E2 posúva ventiláciu na inú úroveň. E2 je vybavená horným prieduchom nastaviteľným v dvoch polohách, ako aj zväčšeným spojlerom vrátane odvodu vzduchu, ktorý zaisťuje vynikajúce prúdenie vzduchu pri jazde v tých najnáročnejších podmienkach.

INDIVIDUÁLNY PROGRAM SCHUBERTH

  • Vnútorné podšívky SCHUBERTH E2 nastavujú latku z hľadiska pohodlia. Štandardné polstrovanie hlavy bolo vyvinuté tak, aby ponúkalo nekompromisné pohodlie všetkým jazdcom, ale tí s ''extrémnymi tvarmi hlavy'' sú zvyčajne nútení robiť kompromisy, pokiaľ ide o tvar a veľkosť. Pre SCHUBERTH kompromis neprichádza do úvahy, takže E2 je tiež súčasťou konceptu SCHUBERTH INDIVIDUAL PROGRAM, ktorý ponúka možnosť prispôsobiť si vnútorné polstrovanie s viacerými možnosťami hrúbky pre boky, zadnú časť a líce.

BEZPEČNOSŤ NA PRVOM MIESTE

  • V spoločnosti SCHUBERTH je bezpečnosť jadrom každého produktu. E2 má dvojitú homologizáciu P/J a spĺňa normy ECE-R 22.06. Škrupina modelu SCHUBERTH E2 je vyrobená zo sklenených vlákien s patentovanou technológiou DIRECT FIBER PROCESSING a vystužená karbónovými vláknami pre lepšiu absorpciu nárazov a nižšiu hmotnosť.
  • Rovnako ako celá kolekcia SCHUBERTH, aj E2 ťaží zo systému Anti-Roll-Off-System spojeného s popruhom pod bradou v progresívnej polohe pre lepší komfort v oblasti hrdla.

INTERCOM SYSTÉM

  • Najpokročilejšia technológia len pre vašu prilbu SCHUBERTH E2. Extrémne jednoduchá inštalácia, konfigurácia a používanie, SC2 nastavuje štandard pre motocyklovú komunikáciu. HD reproduktory a tri antény pre FM rádio, Bluetooth interkom a Mesh Intercom sú už predinštalované v SCHUBERTH E2. Inštalácia SC2 je mimoriadne jednoduchá: Zapojte mikrofón HD BOOM, odstráňte kryty na zadnej strane prilby, uvoľnite kryt diaľkového ovládača na boku, zapojte oboje, zapnite ich a ste pripravení na jazdu!

MESH 2.0

  • Vďaka technológii Mesh 2.0 poskytuje SCHUBERTH SC2 bezkonkurenčnú úroveň interkomových spojení, ktoré predefinujú koncept ''komunikačnej siete.'' S technológiou Mesh 2.0 je teraz možné spojiť sa s prakticky neobmedzeným počtom účastníkov. Okrem toho systém ponúka najnovšie HD reproduktory a mikrofón od Sena, pokročilé ovládanie šumu, digitálneho asistenta a rad porovnateľný s najvýkonnejšími produktmi dostupnými na trhu.
Náš kód: P206529
0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie