Navštívte nás v predajniach v BRATISLAVE alebo v BANSKEJ BYSTRICI čaká na vás viac ako 20 000 položiek skladom.

Náš kód: P167851

HELITE BUNDA TOURING BLACK

TOURING je bunda na celú sezónu. Riadením cirkulácie vzduchu sa vodič môže ľahko prispôsobiť práve prebiehajúcej sezóne a môže tak získať toľko vetranie, koľko potrebuje. Táto bunda má nastaviteľný posuvník pre krk, popruh v páse, suchý zips na rukávoch a zaručuje maximálne pohodlie. Integrovaná technológia TURTLE zaisťuje optimálnu ochranu.

Viac informácií
Varianta:
749.00 € (ušetríte 149.80 €)
599.20 € Vrátane DPH
499.33 € Bez DPH
Skladom 1 ks , u vás do 28. 09.
+ -
(ks)

Porovnať

Zaradené v kategóriách:     Airbagové vesty     Pánske textilné

Popis a parametre

Airbag

Tvar nášho airbagu ponúka plnú ochranu: chrbta, krku, chrbtice, hrudníka, rebier, panvy, brucha atď. 18 L plynu pre optimálny tlak. Rýchla doba nafúknutie 100 ms. V prípade pádu sa TOURING bunda nafúkne značným objemom, ktorý veľmi účinne rozdeľuje energiu nárazov.

Vynikajúca ochrana s technológiou TURTLE

Naše Touring bunda v sebe integruje technológii TURTLE: airbag je umiestnený pod chráničom chrbta (SAS-TEC úroveň 2). Táto inovácia je veľkým zlepšením ochrany chrbta. Výsledky absorpcie a rozptýlenie nárazov sú výrazne vyššie a chráni pred vniknutím predmetov.

Technický textil

Vyššia kvalita tkanín a povrchov prispôsobených pre Touring jazdu na motocykli: Cordura 600D a 1000D na lakťoch a ramenách. Vodotesná, vetru odolná a priedušná membrána pre akékoľvek počasie.

Chrániče

Lakťová a ramenné chrániče sú v bunde integrované rovnako tak ako SAS-TEC chrbtový protektor úrovne 2 pre "TURTLE efekt".

retroreflexné materiál

360 ° nočné viditeľnosť, pre väčšiu bezpečnosť retroreflexné panely na prednej časti, chrbte a pažiach.

pohodlie

Zipsy na prednej časti, chrbte a veľkorysé obojsmerné zipsy na manžetách rukávov ponúkajúce dodatočné vetranie pre riadenie cirkulácie vzduchu. Nastaviteľný posuvník pre krk, opasok na pasu a manžety na suchý zips.

praktickosť

Mnoho vnútorných a vonkajších vreciek všetkých veľkostí. Odnímateľná plná rukávové tepelná vložka (100% polyester) so sieťovinou.

reaktivácia

Rýchla a jednoduchá výmena bombičky s CO2. Je pekne ukrytá v estetickej kapsičke.

Systém mechanické trhačky

Heli airbagy sú 100% mechanické, aby sa vyhli neočakávané aktivácii airbagu či výmene batérií. Žiadne špeciálne náradie či technické znalosti nie sú k upevneniu na motocykel potreba

Certifikácia

Certifikácia CE - TOURING je certifikovaná externým laboratóriom CRITT Šport, francúzskym špecialistom pre objektívne testovanie osobných ochranných prostriedkov.

 

Bližšie informácie k veľkosti:

Výber veľkosti podľa tabuľky je len informatívny. Pozor, nemôžete nosiť Helia airbag, ak vážite menej ako 35 kg.

 

 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Môžem nosiť airbagov systém počas dažďa?

Héliom Touring bunda je vodotesná, vetru odolná a priedušná, aby odolala extrémnym podmienkam. Thermo vložku môžete odstrániť tak, aby sa prispôsobila jazdecké sezóne.

Môžem Touring bundu prať?

Áno, Touring bunda má odnímateľný airbag.

Pozor! Bundu môžete prať v práčke iba po vybratí airbagu na max. 30 °. Neodkladajte bundu do sušičky. Pokiaľ chcete odstrániť a znovu zostaviť svoj airbag v bunde, kontaktujte svojho predajcu alebo pozrite instrktážní video: https://www.youtube.com/watch?v=nsCtKLo0QAM

V opačnom prípade môžete airbag nechať v bunde a umyť ručne, bez toho aby ste ponorili mechanické súčasti systému. Odporúčame kefovanie v teplej mydlovej vode (bez čistiaceho prostriedku, výrobkov ovplyvňujúce tkaninu)

Je airbag pre opakované použitie?

Áno, airbag je možné používať tak dlho kým zostane v dobrom stave (bez diery, natrhnutie). Je to jednoduché, systém môžete obnoviť sami v priebehu 2 minút, bez toho aby ste odosielali bundu späť do Helia. Je nutné iba vymeniť bombičku CO2 za novú, k dispozícii je u Helio predajcov po celom svete. Prosím, skontrolujte veľkosť airbagov pri výmene bombičky.

Ako dlho bude trvať, než sa airbag po aktivácii vyfúkne?

Airbag musí zostať nafúknutý, aby dostatočne dlho dobu podoprel a ochránil jazdca. To trvá 5-7 minút, než sa airbag plne vyfúkne. Ak vyskrutkujete a odstránite tak bombičku z vesty, airbag sa vyfúkne veľmi rýchlo. Airbag môžete rozopnúť a zložiť okamžite po nehode, ak ste v bezpečnej zóne.

Môže sa airbag sám od seba aktivovať? Čo keď sa zabudnem odopnúť?

Heli airbagy sú mechanické, aby nedošlo k neočakávanej aktivácii airbagu. Nechcené nafúknutie je extrémne zriedkavé. Ťažná sila potrebná k aktivácii airbagu je v rozmedzí od 20 do 30 kg v závislosti na veľkosti. Ak sa jazdec zabudne odpojiť od motocykla, ucíti silné napätie na veste alebo bunde pred tým, než sa airbag zaktivuje. Ako bezpečnostný pás v aute, pripojiť a odpojiť trhačky k motocyklu, sa aj pripájanie airbagu k motocyklu rýchlo stane vášmu zvykom.

Náš kód: P167851

Mohlo by sa vám hodiť

Helite CO2 BOMBIČKA 100CCM
26.00 €
Skladom
HELITE GULIČKA S PRACKOU
26.00 €
Skladom
HELITE CO2 BOMBIČKA 60CCM
26.00 €
Skladom
Helite CO2 BOMBIČKA 50CCM
26.00 €
Na centrálnom sklade
HELITE TRHAČKA MOTOCYKLOVÁ
26.00 €
Na centrálnom sklade
HELITE ODSTAVNÁ PRACKA
7.00 €
Na centrálnom sklade
0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie