Navštívte nás v predajniach v BRATISLAVE alebo v BANSKEJ BYSTRICI čaká na vás viac ako 20 000 položiek skladom.

Náš kód: P225039

Segway KickScooter F2 Pro E

 • Dojezd až 55 km
 • Max. výkon 900W (450W nominální)
 • Stoupání až 22%
 • Rychlost 25 km/h
 • Kapacita baterie 460Wh
 • Integrované směrové ukazatele
 • Stabilizace podvozku TSC
 • Přední odpružení
 • Směrové ukazatele
 • Apple Find My
 • Hlasitý elektronický klakson
 • Nosnost 120 kg
 • 10palcová kola se samo-opravnou vrstvou proti defektu. 
Viac informácií
630.00 € Vrátane DPH
525.00 € Bez DPH
Na centrálnom sklade , u vás do 18. 04.
+ -
(ks)

Porovnať

Zaradené v kategóriách:     Kolobežky

Segway KickScooter F2 Pro E
630.00 €
+ -

Popis a parametre

Dlhší dojazd, väčší výkon

Hľadáte výkonný a štýlový ľahký KickScooter s dlhým dojazdom? Ninebot KickScooter F2 Pro by Segway má všetko a perfektne sa hodí na každodennú jazdu. S dlhým dojazdom až 55 km a maximálnym výkonom motora 900W zažijete za riadidlami výnimočný pocit. F2 Pro je vybavený radom funkcií, ktoré oceníte. Má duálny brzdový systém, vstavané ukazovatele smeru, systém kontroly trakcie (TCS), predné odpruženie, elektronický klaksón a alarm proti krádeži av neposlednom rade disponuje integrovanou funkciou Apple Find My, vďaka ktorej budete vedieť, kde sa F2 Pro práve nachádza. Vďaka špičkovej technologickej vybvenosti a vysokému výkonu bude vaše cestovanie bezpečné a zábavné.

Užite si jazdu mestom Ninebot KickScooter F2

Pro má zvýšenú kapacitu batérie na 460 Wh, tým poskytuje dojazd až 55 km* na jedno nabitie. *Teoretický dojazd: Testované pri jazde s plnou batériou, zaťažením 75 kg, okolitej teplote 25 °C pri priemernej rýchlosti 16 km/h na vozovke. Medzi faktory, ktoré ovplyvňujú dojazd, patrí rýchlosť, počet zrýchlení a zastavení, okolitá teplota atď.

Protišmykový systém TSC pre jazdu bez starostí

Segway-Ninebot sa ujíma vedenia pri zavádzaní technológie Traction Control System (TCS) v odvetví mikromobility. Rad F2 bol vyvinutý s jemným riadiacim algoritmom Segway-Ninebot pre presné ovládanie KickScooteru a má zvýšenú trakciu na štrkových cestách alebo klzkých cestách. Jazdci môžu aktivovať túto funkciu v aplikácii Segway-Ninebot.

Vylepšené 10-palcové samoopravné pneumatiky

Vylepšené 10-palcové samoopravné bezdušové pneumatiky so šírkou 58 mm vyželia nerovnosti na hrboľatých cestách alebo nerovnom teréne. Gélová vrstva navyše znižuje riziko prepichnutia.

Inteligetné Battery Management Systém (BMS)

Vďaka pokročilému systému správy batérií (BMS) zaisťuje dlhú životnosť článkov batérie a vašu bezpečnosť za všetkých okolností. Ochrana proti skratu Nadprúdová ochrana Dvojitá ochrana pred prebíjaním Dvojitá ochrana proti nadmernému vybitiu Teplotná ochrana Nízkonapäťová ochrana batérie Prispôsobiteľný limit nabíjania

Sledujte svoj KickScooter pomocou siete Apple Find My

Vďaka sieti Apple Find My môžete svoj KickScooter nájsť kdekoľvek! Po aktivácii Apple Find My prostredníctvom aplikácie Segway-Ninebot a spárovaní s vašim KickScooterom môžete v prípade potreby rýchlo nájsť svoj KickScooter prostredníctvom aplikácie ''Find My'' na vašom smartfóne iPhone. K dispozícii iba pre používateľov zariadení Apple s iOS 14.5, iPad OS 14.5 a Mac OS Big Sur 11.1 a vyššie.

Náš kód: P225039
0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie