Navštívte nás v predajniach v BRATISLAVE alebo v BANSKEJ BYSTRICI čaká na vás viac ako 20 000 položiek skladom.

Náš kód: P225037

Segway KickScooter P65E

Dojazd až 65 km

Maximálny výkon 980W

Maximálna rýchlosť 25 km/h

10,5-palcové pneumatiky SegPower Cross Season s vnútornou gélovou vrstvou

Vstavaný indikátor a extra rýchle nabíjanie 4h

Viac informácií
1 050.00 € Vrátane DPH
875.00 € Bez DPH
Skladom , u vás do 18. 04.
+ -
(ks)

Porovnať

Zaradené v kategóriách:     Kolobežky

Segway KickScooter P65E
1 050.00 €
+ -

Popis a parametre

Mestský krížnik 3. generácie, ktorý mení pravidlá hry

Segway KickScooter P65E predstavuje 3. generáciu elektrokolobežiek, ktorá je výkonná, komfortná a oplýva radom šikovných funkcií pre každý deň. P65E vám umožňuje križovať mestom s dojazdom až 65km maximálnou rýchlosťou 25 km/h. Toto je jeden z našich mála modelov, ktorý je dodávaný s pneumatikami SegPower Cross Season, ktoré vám umožnia bezpečne prejsť akýmkoľvek počasím aj povrchom. P65E je múdra elektrokolobežka, ktorú je možné uzamknúť a odomknúť pomocou technológie NFC (karty) priložením na farebnú palubnú LED dosku, alebo pomocou vášho smartfónu, prípadne po zadaní kódu na displeji.

 

 

Prejdite čímkoľvek s veľkými pneumatikami SegPower Cross Season

S dojazdom až 65 km vás Segway KickScooter P65E bezpečne prevedie takmer každým druhom terénu a počasím. Stretávate sa s hustým dažďom alebo snehom? Veľké 10,5 palcové pneumatiky Segpower Cross Season sú navrhnuté tak, aby vám poskytli dostatočnú priľnavosť a predchádzali pošmyknutiu počas jazdy. Navyše s integrovanou gélovou vrstvou vo vnútri pneumatík máte minimálne riziko prepichnutia, takže môžete jazdiť s kľudom.

Plynulejšie brzdenie a lepšia jazda

Elektrokolobežka Segway KickScooter P65E je vybavená dvojpiestkovou kotúčovou brzdou predného kolesa a elektronickou brzdou zadného kolesa. Táto kombinácia umožňuje plynulejšie a bezpečnejšie brzdenie. Pri brzdení sa tiež automaticky rozsvieti zadné brzdové svetlo, takže vás ostatní uvidia aj z diaľky! Okrem bŕzd vám tento špičkový model P65E poskytne snový výkon 980 W a maximálny uhol stúpania 22%. Táto kombinácia vás dostane do cieľa aj napriek náročným terénom s ľahkosťou a pokojom.

Pohodlné bezkľúčové štartovanie - NFC

Rozlúčte sa so svojimi kľúčmi a odomknite Segway KickScooter P Series tromi užívateľsky príjemnými spôsobmi odomykania. 1. Karta NFC: použitím karty NFC v oblasti displeja (odomknite) KickScooter.

Pohodlné bezkľúčové štartovanie - Bluetooth

Rozlúčte sa so svojimi kľúčmi a odomknite Segway KickScooter P Series tromi užívateľsky príjemnými spôsobmi odomykania. 2. Bluetooth: vďaka aplikácii Segway-Ninebot APP môžete (odomknúť) svoj KickScooter pomocou smartfónu.

Pohodlné bezkľúčové štartovanie - Bluetooth

Rozlúčte sa so svojimi kľúčmi a odomknite Segway KickScooter P Series tromi užívateľsky príjemnými spôsobmi odomykania. 2. Bluetooth: vďaka aplikácii Segway-Ninebot APP môžete (odomknúť) svoj KickScooter pomocou smartfónu.

Vaše dochádzanie bude múdrejší a bezpečnejší

P65E prichádza s niektorými vynikajúcimi funkciami, vďaka ktorým je KickScooter Segway múdrejší: USB port typu C hneď za palubnou doskou, ktorý vám umožní dobíjať váš smartfón za jazdy. Možnosť (odomknúť) svoj KickScooter jednou z týchto možností: buď pomocou technológie NFC, pomocou smartfónu prostredníctvom aplikácie Segway-Ninebot, a konečne pomocou PINu Voľba medzi 3 jazdnými režimami (režimy Eco, Sport a Race), ale aj ďalšími režimami, ako je režim Walk (s maximálnou rýchlosťou až 3–5 km/h pre pešie zóny) a režim Park Počnúc jazdnými údajmi, zvoleným režimom, až po ukazovateľ priebehu výkonu a oveľa viac... Nová farebná palubná LED doska vám poskytne všetky informácie, ktoré potrebujete!

V pohode aj za zlých svetelných podmienok!

Pre všetky druhy zlých svetelných podmienok (šero, tunely atď.) je model P65E vybavený 10W silným a neoslňujúcim predným LED svetlom a certifikovanými odrazkami, ktoré vám umožnia vidieť a byť videní ostatnými. Segway P65E prichádza s DRL (denným svietením), ktoré sa zapína, keď je predné svetlo vypnuté, a naopak, takže ste osvetlení kedykoľvek počas dňa aj noci. A pretože je vaša bezpečnosť našou prioritou číslo jedna, posunuli sme KickScooter P65E na novú úroveň s integrovanými smerovými ukazovateľmi. Už sa nemusíte púšťať riadidiel, aby ste dali ostatným najavo kam odbočujete!

Rýchle nabíjanie s P65E

Elektrokolobežka Segway KickScooter P65E má v súlade s neustálou snahou o zlepšovanie užívateľského komfortu novo vstavaný indikátor nabíjania na prednej časti stúpačky. Tento indikátor vám umožní ľahko zistiť stav batérie počas nabíjania. S kapacitou batérie 561W pre dlhý dojazd až 65 km je Segway P65E plne nabitý iba za 4 hodiny! Stačí pripojiť nabíjačku či už ste doma, s priateľmi alebo v kancelárii a môžete vyraziť do ďalšieho cieľa!

Náš kód: P225037
0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie